Wellness Apartmens Club Telgárt

Wellness Apartmens Club Telgárt

Wellness relax sauna

Jednorázový vstup do wellness relax centra s využitím všetkých sáun: parná sauna (s kapacitou 3 osoby) fínska sauna (s kapacitou 4 až 6 osôb) infra sauna (s kapacitou 2 osoby) ochladzovacia sprcha (s kapacitou 1 osoba) štyri ležadlá s príručným stolíkom a tekutým občerstvením. Možnosť využitia masážneho kresla.

Individuálny vstup v čase dennej prevádzky v pracovný deň od od 18,30 hod. (cez víkend od 17,30 hod.) do 22,00 hod. Dĺžka trvania pobytu 60 minút. Deti do 6 rokov v sprievode rodičov majú bezplatný vstup. Aktuálna cena platí pre jeden vstup pri minimálnom počte 2 osoby. Vzhľadom na kapacitu oddychovej časti relaxačného priestoru sa odporúča jednorázový vstup najviac štyrom osobám.

Wellness relax kúpele

Prírodná liečba formou chromoterapie špičkovou vírivkou Hot Spring Envoy. Jednorázový vstup do wellness relax centra s využitím Vírivky Hot Spring Envoy s hydromasážou a voliteľným nastavením masážnych terapií. Dĺžka trvania pobytu vo vírivom bazéne je 30 minút v čase dennej prevádzky. Aktuálna cena platí pre jeden vstup pri minimálnom počte 2 osoby. Maximálna kapacita vírivého bazéna je 5 osôb.

Biorezonančná diagnostika medicínskym prístrojom Sensitiv Imago 530 (základné vyšetrenie)

Medicínsky biorezonančný prístroj Sensitiv Imago 530 je schopný určiť záťaž ľudského tela ťažkými kovmi, chemikáliami (herbicídy, pesticídy, fungicídy a ďalšie), parazitárnu nákazu, geopatogénnu záťaž, stav pH v tele, alergény a veľa ďalších parametrov, ktoré sú pre terapeuta dôležité. Zároveň presne určí orgány, ktoré sú postihnuté a je schopný aj presnej detekcie toxickej záťaže alebo patogénu v konkrétnom orgáne či mieste na tele.

Prístroj zistí porušenie homeostázy dokáže určiť všetky súvislosti, a tým dáva možnosť terapeutovi zistiť príčiny ťažkostí, poskytne presné diagnózy veľmi zložitých ochorení (napr. dysbakterióza, myóm, žalúdočný vred, mastopatia, cysta prostaty alebo adenóm, poruchy funkcie štítnej žľazy, poruchy pečene, urogenitálne infekcie a ďalšie). Z hľadiska indikácie ďalšej liečby prístroj umožňuje vykonávať aj biorezonančnú terapiu. Doba trvania základného vyšetrenia 30 až 60 minút v závislosti od zdravotného stavu klienta.