Horehronoviny

HOREHROnoviny

Ste zvedaví čo sa na Horehroní deje? Sledujte lifestylové reportáže „HorehroNoviny“ a dozviete sa novinky a zaujímavosti z cestovného ruchu v regióne. Predstavíme Vám zaujímavé osobnosti z regiónu, jedinečné podujatia a tipy na výlety po Horehroní. V každej časti súťažíme aj o zaujímavé ceny. Stačí sledovať a dozviete sa viac.

Tlačená verzia HOREHROnovín dostupná v TIC Brezno, TIC HOREHRONIE Bystrá a vo vybraných ubytovacích zariadeniach v regióne.

Online PDF verzia na stiahnutie

Video reportáže

Horehonoviny 7 časť

TÁLE - SKI, GOLF & HOTEL RESORT

TÁLE - SKI, GOLF & HOTEL RESORT

Ing. Ľuboš Ďurinďák

Majstrovské golhové ihrisko Grey Bear, skvelé rodinné lyžiarske stredisko či hotel s kvalitným wellness centrom. Aj o tomto sa dozviete v tejto golfovej časti HOREHROnovín. 

Learn More
Horehonoviny 6 časť

FREERIDER Z HOREHRONIA

FREERIDER Z HOREHRONIA

Ján "Johny" Tajboš

Voľnosť, adrenalín, nová lajna, nový príbeh napísaný v bielom snehu nedotknutých hôr. Len ty, tvoje lyže a nekončiaca pláň snežného powderu pred tebou. Predstavujeme vám freeridera z Horehronia. 

Learn More
Horehonoviny 4 časť

Bike Park

Bike Park

Michal Kíč

V špeciálnom vydaní HOREHROnovín Vám predstavíme veľkú novinku, ktorá v našom regióne vznikla a to Bike Park v SKI & BIKE centre Mýto. V Bike Parku si prídu na svoje nielen skúsení jazdci ale taktiež rodiny s deťmi.

Learn More
Horehonoviny 3 časť

Brusno / Splav Hrona

Brusno / Splav Hrona

Oddych a relax pri vode

Na Horehroní síce nemáme žiadny aquapark ale adrenalín môžete zažiť aj na splave Hrona. Schladiť sa a zrelaxovať pri vode môžete aj na viacerých prírodných kúpaliskách, ktoré sa v regióne nachádzajú.

Learn More
Horehonoviny 3 časť

Nový show room e-bikov na námestí v Brezne

Nový show room e-bikov na námestí v Brezne

Tomáš Abel, mesto Brezno

Horehronie nikdy nebolo dostupnejšie s kvalitnou sieťou 5 požičovní a širokým výberom e-bikov. Novinkou tohto leta je aj parádny show room e-bikov priamo na námestí v Brezne. 

Learn More
Horehonoviny 2 časť

Regionálne produkty z Horehronia

Regionálne produkty z Horehronia

Breznianska mliekareň & Saber destilery

Región Horehronie má dlhú históriu, svoje jedinečné tradície a kultúru a s tým spojené aj regionálne výrobky a produkty. V druhej reportáži predstavíme mliečnej produkty Breznianskej mliekárni a regionálne destiláty od Saber.

Learn More
Horehonoviny 1 časť

Leto na Horehroní v znamení vlakov

Leto na Horehroní v znamení vlakov

Aleš Bílek

riaditeľ Čiernohronskej železnice, rodák z okolia Plzne, neodolal krásam Horehronia, znovuzrodil historickú lesnú úzkokoľajku a s heslom ,,Nech to para tlačí!" na Horehroní žije a vozí turistov do Lesníckeho skanzenu viac ako 20 rokov.

Learn More

Kontakt

+421 911 633 119       info@horehronie.sk

© 2024, Horehronie.sk
Image
Image
Image

Aktivita realizovaná s finančnou podporou
Ministerstva cestovného ruchu
a športu Slovenskej republiky

Vyhľadávanie