Sky Story

Sky Story s.r.o.

Ukážeme vám pohľad na krajinu, ktorý bežne neuvidíte

Spoločnosť vznikla v roku 2020 a bola založená za účelom poskytovania leteckých služieb v oblasti všeobecného letectva. Hlavným cieľom spoločnosti je zameranie na špecializované druhy leteckých výcvikov a zabezpečiť svojím zákazníkom vysokú úroveň a profesionalitu v celej oblasti výcvikov.

Sky Story, s.r.o., schválená európskym úradom EASA, je kompetentná poskytovať svoje služby v rámci celej Európy, nie len Slovenska. V rámci Slovenska poskytuje služby na vlastných i partnerských základniach, ktorými sú letiská Očová, Lučenec a Nitra.

Naša spoločnosť si stanovila ako hlavnú úlohu zvyšovanie bezpečnosti a profesionality v letectve. Kvalitný výcvik, zdokonaľovanie teoretických vedomostí a praktických zručností  zákazníkov sú pre nás na prvom mieste. Hlavnou úlohou pre udržanie kvality služieb, ktoré poskytujeme, sú neustále investície do modernej a kvalitnej leteckej techniky, pomôcok, ale aj do vzdelania personálu, starajúceho sa o našich zákazníkov.

Ďalším cieľom školy je robiť radosť ľuďom a priblížiť im svet letectva formou zážitkových letov a ukázať im tak iný pohľad na krajinu, pohľad ktorý len tak bežne neuvidia. Pred letom dostanete od pilotov základný popis lietadla a fungovania lietadla a počas celého letu sa Vám piloti plne venujú a opisujú Vám trasu, ktorou sa letí a samozrejme sú ochotný zodpovedať Vám všetky Vaše otázky a zaručiť, aby ste si odniesli zážitok, na ktorý len tak nezabudnete.

 

Spoznajte samotné Horehronie a jeho dominanty so Sky Story

Oblastná organizácia cestovného ruchu REGIÓN HOREHRONIE a Letecká škola SKY STORY  ATO v rámci vzájomnej spolupráce zameranej na prezentáciu samotného regiónu a leteckého športu, turistiky a spoznávania prichádzajú s jedinečnou možnosťou uvidieť Horehronie a jeho najkrajšie dominanty z kabíny lietadla.

Ďalšie v kategórií