Bystrá expres

Bystrá expres

Bystrá expres pozýva všetkých návštevníkov Horehronia na svoje zážitkové jazdy

Mestský vláčik červeno-čiernej farby nesúci pomenovanie Bystrá expres jazdí prevažne na krátkych trasách naprieč Bystrianskou dolinou, medzi obcami Bystrá, Mýto pod Ďumbierom a rekreačnou oblasťou Tále.

Hostia z okolitých ubytovacích zariadení, ako aj domáci obyvatelia, sa tak môžu zviesť na výlet do Bystrianskej jaskyni, Bike parku Mýto alebo naopak za osviežením k vodnej nádrži na Táľoch.

Všetci záujemcovia sa môžu expresom vydať aj do samotného mesta Brezna, kde navštívia najväčšie mestské dominanty počnúc Mestskou vežou s Infocentrom vo Zvonici, ale rovnako aj najväčšie múzeum športových a exotických áut v Strednej Európe, ktoré je všetkým známe ako Double Red Cars Museum.

Na trase z Mýta pod Ďumbierom do Brezna expres neobíde ani dôležitý a turistami vyhľadávaný bod v Sedle Pohanské, odkiaľ sa účastníci výletu môžu vybrať k Obrovskej lavičke nad Stodolou Pohanské so zastávkou v Kaviarni Pohanské, alebo na opačnú stranu k obľúbenej Dedečkovej chate s tradičnou pohostinnosťou.

 

BYSTRÁ EXPRES OD 1. 10. 2023 UŽ NEJAZDÍ PODĽA PLATNÉHO GRAFIKONU

 

 Možnosť individuálneho prenajatia mestského Bystrá Expres vláčika:

  • zážitková jazda podľa vlastného výberu: okruh mestom Brezno / jazda Bystrianskou dolinou
  • čas jazdy: 2,5 hodiny*
  • 1 vagon s kapacitou 20 osôb: 120 €
  • 2 vagóny s kapacitou 40 osôb: 150 €

*každá ďalšia začatá hodina 75 €

 

V prípade záujmu nás kontaktujte: 

  • Tel. č: +421911410555 / +421 903 513 535
  • E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. / Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

Ďalšie v kategórií