Apartmens Club Telgárt

Apartmens Club Telgárt

Novovybudovaný športovo-rekreačný klubový komplex Apartments Club Telgárt *** sa nachádza priamo v centre v pokojnej Horehronskej obci Telgárt s veľkolepým výhľadom na Kráľovu hoľu. Leží na rozhraní troch národných parkov – Nízkych Tatier, Muránskej planiny a Slovenského raja.

Naše novovybudované zariadenie osloví každého, kto hľadá pohodlie, eleganciu a súkromie v podhorskom klimatickom prostredí. Je predurčené k celoročnému oddychovému a rekreačnému pobytu návštevníkov na horách a čerstvom vzduchu, hlavne pre rodiny s deťmi a organizované pobytové, firemné a vzdelávacie skupiny.

Ubytovanie

Zariadenie ponúka ubytovacie kapacity v dvoch komfortne vybavených objektoch apartmánového typu – Apartmány Stella*** a Prázdninový dom Telgárt *** s celkovou kapacitou 30 lôžok.

Privátne Wellness relax centrum

Máte tu možnosť využiť novovybudované privátne wellness relax centrum s wellness relax kúpeľmi, tromi saunami, relaxačnou miestnosťou a fitness. V rámci kúpeľnej koncepcie ako dokonalý relax našim hosťom ponúkame prírodnú liečbu formou chromoterapie špičkovou hydromasážnou vírivkou Hot Spring Envoy s voliteľným nastavením masážnych terapií, ktoré sa plne vyrovnajú klasickej masáži. Vstup do priestoru je privátny v rámci 80 minútového balíka na osobu s využitím všetkých služieb a tekutého občerstvenia. 

Bowling Bar & Restaurant

V priestore komplexu je novovybudovaná reštaurácia, bowlingová dvojdráha (aj s detským variantom), ktoré rozširujú jedinečnú ponuku ponúkaných stravovacích a relaxačných služieb nielen v obci Telgárt, ale aj širokom okolí. Možnosť posedenia v exteriéri s prístreškom pre cca 50 ľudí.

Kongres & Lobby bar

Moderne vybavený kongresový/spoločenský priestor s kapacitou 30 miest s kvalitným interaktívnym vybavením a kvalitnými coffee break službami v lobby bare (12 miest) ponúka možnosť pre organizovanie firemných teambuildingov a spoločenských podujatí na hotelovej úrovni.

Ďalšie v kategórií