Zruby Bystrá

Zruby Bystrá

Zruby Bystrá vám ponúkajú pobyt v  3 zrubových domoch, pričom kapacita jedného zrubu je 10 lôžok.

Kapacita jedného zrubu je 10 stálych lôžok, rozdelených do troch spální, nachádzajúcich sa na poschodí, celkovo dvoch 3 lôžkových a jednej 4 lôžkovej izby, pričom myslíme aj na našich najmenších a v každej miestnosti je možnosť pridania detskej postieľky.

Každá z nich má svoju samostatnú kúpeľňu, čo zabezpečuje maximálny komfort. Spodná časť je vo vstupe vybavená sušičmi na obuv (lyžiarky), ktorú oceníte hlavne v zime, aby ste sa mohli po chutnom obede opäť vybrať na lyžovačku a vyhli sa obúvaniu do mokrých lyžiarok.

Súčasťou spodného podlažia je taktiež unikátna privátna infrasauna, kde sme sa snažili zachovať krásne pôvodné zrubové steny.

Spodná časť zrubu sa skladá aj z plne vybavenej kuchynky, jedálenskej časti s dizajnovým jedálenským stolom a obývacej časti zdobenej romantickým krbom.

Zrubový domček Vás uchváti svojím štýlovým vybavením a luxusom v krásnom horskom prostredí s výbornou východiskovou polohou.

Všetky apartmány majú k dispozícii krbové drevo, grily, lyžiareň, parkovacie miesta v cene, či voľne dostupnú Wifi sieť.

Kľúče si vyzdvihnete na Recepcii - Zruby Bystrá.

Ďalšie v kategórií