Počet osôb: 80
Cena prenájmu (€): -
Plocha (m2): -      Rozmery (m x m): -
Klimatizácia: Nie      Okná: Áno      Prepojitelné: Nie

Hotel Bystrá ponúka svojím klientom dve moderné konferenčné miestnosti s celkovou kapacitou 100 miest, ktoré sú vhodné na usporadúvanie školení, seminárov a iných firemných akcií. Okrem toho je k dispozícii i zimná záhrada, ktorá pojme 80 ľudí.

Hotel

Hotel Bystrá

Hotel Bystrá *** je situovaný na začiatku atraktívneho turistického strediska Národný park Nízke Tatry v pokojnom a nádhernom prostredí Bystrianskej doliny. Táto oblasť je často označovaná ako južná strana Chopku. Ponukou a rozsahom služieb uspokojíme požiadavky aj náročnejších klientov.

Hotel Bystrá je zameraný ponuku wellness a relaxačných služieb pre rodiny s deťmi, páry, jednotlivcov, ako aj pre skupinové a firemné pobyty počas celého roka. Priestranné izby s nádhernou scenériou a výhľadom na Nízke Tatry sú zárukou potrebného komfortu.

Gastronómia

Hotel Partizan Gastronomia

K dobrej dovolenke patrí aj kvalitná strava. Reštaurácia a zimná záhrada ulahodia všetkým milovníkom dobrého jedla. Popri tradičných slovenských jedlách ponúkame aj lahôdky pripravované naším šéfkuchárom. Naše bary (wellness, kongres a lobby) ponúkajú tekuté osvieženie.

Hotel Bystrá si zamilujete aj vďaka tradičnej slovenskej kuchyni, či gurmánskym lahôdkam  šéfkuchára.

WELLNESS Bystrá

NATURE WELLNESS CENTER
Milovníci vody, saunovania a masáží si prídu na svoje bez ohľadu na ročné obdobie a počasie. V našom wellness je vždy príjemne. Veľkorysá rozloha 2000 m² a pestrá ponuka služieb sú lákadlom pre všetkých návštevníkov. Kto chce, môže tu relaxovať aj celý deň.

Ponúkame:
  • Vodný svet
  • Saunový svet
  • Masáže
  • Špeciálne procedúry