Villa Ďumbierka

Villa Ďumbierka

Villa Ďumbierka sa nachádza na úpätí Nízkych Tatier v Mýte pod Ďumbierom. Okolitá príroda a blízkosť atrakcií ponúka pre návštevníkov množstvo aktivít počas celého roka. Izby a vybavenie sú moderné a boli dizajnové s cieľom poskytnúť návštevníkom dokonalý relax. Každá izba je vybavená springboxovou manželskou postelou s 37 cm vysokým matracom, 49” OLED TV, rýchlym internetom a celé zariadenie dýcha tou pravou rodinnou atmosférou.

Letná terasa s grilom: susediaca so zurčiacim potôčikom Vám ponúka ideálne osvieženie počas letných prázdnin, ale aj mimo nich. Počas Vášho posedenia alebo pobytu je k dispozícií detské ihrisko s domčekom a trampolínou, ktoré dokonale zabaví Vaše ratolesti.

Pivovar: v ponuke na letnej terase a v bare nájdete čapované a flaškové remeselne vyrábané pivká nášho domovského Horehronského pivovaru Ďumbier.

Teambuilding: hľadáte ideálne miesto a program pre Váš teambuilding? Radi Vám pripravíme na mieru šitý program aktivít a catering: pod vedením nášho sládka si môžete uvariť vlastné pivo alebo môžete využiť služby našej požičovne elektrobicyklov a fatbikeov a spoznávať krásy Horehronia a Nízkych Tatier zo sedla bicykla v každom ročnom období.

Wellness: pre dokonalý oddych máte k dispozícii súkromný exteriérový wellness s fínskou saunou, vyhrievanou kaďou, ochladzovacou kaďou a zurčiacim potôčikom, ktorý bude vyhradený iba pre Vás.

E-bike požičovňa: v ponuke máme crossovéelektrobicykle a elektrické skladacie fatbajky, ktoré nájdete len u nás. Zábava zaručená v lete i na snehu.