9.júna 2020, Mýto pod Ďumbierom. Mýto SKI & BIKE otvára opäť svoje brány pre všetkých nadšených bikerov. V sobotu 13. júna sa môžete tešiť na otvorenie druhej sezóny v špičkovom bike parku v Mýte pod Ďumbierom.

 Lyžiarske stredisko svoju sezónu už ukončilo a na rad prichádza letná bike-ová sezóna. Bike park v obci Mýto pod Ďumbierom opäť otvorí svoje brány a všetci milovníci bicyklov sa budú môcť opäť vyblázniť na rôznych tratiach. 

Počas otvorenia bike parku budete môcť vidieť aj tých najlepších jazdcov v akcii. V bike parku sa predvedú viacerí majstri Slovenska v rôznych disciplínach ako zjazd, Enduro či downhill. Predstaví sa taktiež exprofesionálny cyklista, ktorý bol aj spolujazdec Petra Sagana a mnohí ďalší skvelí bikeri. 

„V našom bike parku si príde na svoje každý milovník bicyklovania. V bike parku sú downhill a freeride trate pre profesionálov, novinkou tohto roka je enduro trať s dĺžkou viac ako 2,5 km. Pre najmenších jazdcov sme pripravili rodinné atrakcie a kids skill trail, ktoré môžu absolvovať napríklad na odrážadlách. Zaujímavou rodinnou aktivitou je jazda na terénnych kolobežkách po modrej trase. Bike park bude otvorený od 13. júna soboty a nedele od 10:00 do 17.00 hod. Viac informácii záujemcovia nájdu aj na našom webe kopeczabavy.sk“ dodal Michal Kič, riaditeľ Mýto SKI & Bike. 

 A takto to vyzeralo na otvorení Mýto SKI & BIKE v roku 2019:

Otvorenie_Bikepark_Myto_Ski_Bike_1
Otvorenie_Bikepark_Myto_Ski_Bike_10
Otvorenie_Bikepark_Myto_Ski_Bike_11
Otvorenie_Bikepark_Myto_Ski_Bike_12
Otvorenie_Bikepark_Myto_Ski_Bike_13
Otvorenie_Bikepark_Myto_Ski_Bike_14
Otvorenie_Bikepark_Myto_Ski_Bike_15
Otvorenie_Bikepark_Myto_Ski_Bike_16
Otvorenie_Bikepark_Myto_Ski_Bike_17
Otvorenie_Bikepark_Myto_Ski_Bike_2
Otvorenie_Bikepark_Myto_Ski_Bike_3
Otvorenie_Bikepark_Myto_Ski_Bike_4
Otvorenie_Bikepark_Myto_Ski_Bike_6
Otvorenie_Bikepark_Myto_Ski_Bike_7
Otvorenie_Bikepark_Myto_Ski_Bike_8
Otvorenie_Bikepark_Myto_Ski_Bike_9