Vyhliadková veža Zbojská

Tarzánia

Ak máte doma malých nezbedníkov, ktorých energia nemá konca-kraja, zoberte ich do lanového parku Tarzánia, ktorá sa nachádza v rekreačnom stredisku Tále, neďaleko hotela Partizán.

Na lanovej trati zavesenej vo výške na stromoch alebo na umelo postavených stĺpoch, musia odvážlivci zdolať niekoľko prekážok rôznych úrovní. Dôležitá je nielen odvaha a statočnosť, ale i dobrá pohybová koncentrácia a fyzická sila.

Či ste malí alebo veľkí, v tejto lanovej džungli na tom skutočne nezáleží. Môžete si vybrať hlavnú trať, pred ktorou vás inštruktori dostatočne zaškolia a vybavia povinnou výbavou. Následne je už len na vás, či si vyberiete červenú 292 m trasu, alebo kratšiu modrú 180 m trasu. Pre najmenších Tarzančekov je k dispozícii i detská trasa, ktorá pozostáva z prekážok v nízkej výške nad zemou. Počas všetkých lození sú samozrejme návštevníci istení proti pádu na zem.

No a čo s tými, ktorí majú najradšej pevnú pôdu pod nohami? Čas si môžu skrátiť v minigolfovom ihrisku, alebo pri lahodnej káve v hoteli Partizán.