5.12.2018 Brezno. Zimná sezóna je už oficiálne otvorená a na stretnutí subjektov v rámci cestovného ruchu a ubytovacích zariadení sme predstavili novinky a podujatia na celú zimnú sezónu. 

Na stretnutí s ubytovateľmi a subjektmi cestovného ruchu sme odprezentovali novinky a podujatia, ktoré nás čakajú túto zimnú sezónu. Stretnutia sa zúčastnilo viacero ubytovacích zariadení ale taktiež iné podnikateľské subjekty ako napr. Breznianska mliekareň či Tatry mountain resorts, a.s., ktorí prezentovali svoje novinky hlavne v oblasti novej cenovej politiky predaja lyžiarskych lístkov Gopass.

Dôležitou témou bola aj regionálna zľavová karta Horehronie card, ktorá ma nový online systém predaja a v teple domova si návštevník pohodlne môže za pár sekúnd zakúpiť kartu online, ktorá mu príde emailom a tak ju bude mať vždy pri sebe vo svojom mobilnom zariadení platnú 365 dní. Karta ponúka viac ako 70 rôznych zliav a bezplatnú dopravu skibusom aj pre bežkárov.

V rámci stretnutia, ktoré organizovalo OOCR Región Horehronie, účastníkom odprezentovala Ing. Ľudmila Elexová PhD., bližšie informácie ohľadne regionálnej značky regiónu Horehronie, ktorá je akurát v procese tvorby. A taktiež o regionálnych pultoch, ktoré sú v pláne  zrealizovania začiatkom roka 2019. 

„Stretnutia sa zúčastnilo viac ako 30 podnikateľov a ubytovateľov. Sme veľmi radi a vďační za účasť a taktiež pripomienky a názory, ktoré nám k odprezentovaným témam ubytovatelia a podnikatelia poskytli„ uviedla Ing. Petra Ridzoňová Hlásniková výkonná riaditeľka OOCR Región Horehronie.