Slot race centrum pri Bombura nkp

Navštívite nás v našom Race centre v NKP Bombura v Brezne

Máte tak možnosť prenajať si originálny priestor vytvorený na autodráhové jazdenie a zorganizovať napríklad narodeninovú párty pre vaše dieťa, na ktorú si môže pozvať svojich kamarátov a spoločne si zmerať sily na turnaji pod dohľadom kvalifikovaného inštruktora. K správnemu turnaju samozrejme nesmie chýbať stupeň víťazov, šampanské a fotografia na pamiatku, toto všetko vám radi zabezpečíme. Náš klub ponúka aj možnosť zorganizovať firemnú, rodinnú, alebo akúkoľvek inú oslavu, na ktorej bude naša autodráha originálnym doplnkom a urobí z nej akciu na ktorú sa bude dlho spomínať.

Foriem súťaží je viacero

Závisí to najmä od počtu ľudí, ktorí sa jej zúčastnia. Od duelov, cez klasické preteky až po Top Lap z 5tich kôl, ktorej sa môže zúčastniť pokojne aj viac ako dvesto ľudí. Máme za sebou stovky akcií a bohaté skúsenosti so všetkými formami súťaženia, sme flexibilní a sme pripravení vašu akciu ušiť na mieru podľa vašich požiadaviek

Pravidlá na autodráhe

Hráči, ktorí momentálne nehrajú sú rozostavaní pri zákrutách a nahadzujú svojím spoluhráčom autá potom sa vymenia. Ovládač: stiahnutím kohútika sa pridáva plyn, uvoľnením brzdí. Brzdiť treba, zhruba pol metra pred zákrutou ( auto prejde 15m okruh za zhruba 5s.). Hrá sa tri krát tri minúty ale kľudne aj viac, v každej dráhe vyhráva ten, čo najazdí za určený časový limit čo najviac kôl. Bližšie informácie podá inštruktor.

Ovládač 

Stiahnutím kohútika sa pridáva plyn, uvoľnením brzdí. Brzdiť treba, asi pol metra pred zákrutou. Ak bude hráč jazdiť nedisciplinovane napr. zámerne narážať do zvodidiel bude vylúčený bez nároku na vrátenie vstupného. Hrá sa tri krát tri minúty, v každej dráhe vyhráva ten, čo najazdí spolu najviac kôl. Bližšie informácie podá inštruktor.

Detská narodeninová párty

2 hodiny 6 až 8 osôb Program voľné jazdenie kvalifikácia pretek- turnaj vyhlásenie výsledkov cena prenájmu 60€ za každú ďalšiu osobu najviac poplatok 6€ v cene sú diplomy a inštruktor možnosť doobjednať detské šampanské.. za každú ďalšiu osôb doplatok za 1 hod 4€ za 2 hod. 7€ v cene je nájom za model a ovládač plus inštruktor.

Firemné a súkromné oslavy

10 až 20 osôb voľné jazdy kvalifikácia turnajový pretek vyhlásenie výsledkov v cene je nealko nápoj pre každú osobu, inštruktor prenájom modelu a ovládača Race room a miestnosť obývačka budú rezervované, uzavreté len pre vašu akciu. Cena prenájmu sa určuje dohodou.

Cenník:

1 osoba: 1/2 hod. = 5€

1 osoba: 1 hod. = 8€

6 osôb: 1 hod. = 40€

6 osôb: 2 hod. = 80€

Rodič + dieťa: 1/2 hod. = 8€

Rodič + dieťa: 1 hod. = 10€