Ski Telgárt

Ski Telgárt

Ski centrum sa nachádza v blízkosti horehronskej obce Telgárt, v údolí medzi Nízkymi Tatrami, Slovenským rajom a Slovenským Rudohorím, neďaleko prameňa rieky Hron a priamo pod úpätím Kráľovej hole. 

Areál je vhodný pre široký okruh vyznávačov zjazdového a freeridového lyžovania alebo snowboardingu od rodín s deťmi až po náročných lyžiarov. 10 zjazdoviek a 7 vlekov sa nachádza v nadmorskej výške od 905 až do 1305 m a ich celková dĺžka je 6,5 km. Silný zážitok umocňuje nádherný výhľad na majestátnu Kráľovu hoľu a unikátne viadukty.

Apartmány Ski Telgárt

Apartmány Ski Telgárt

Apartmány Ski Telgárt sa nachádzajú priamo v areáli lyžiarskeho strediska Ski Telgárt. Dva apartmánové domy postavené vo vidieckom štýle sú umiestnené v atraktívnej lokalite na vyvýšenom mieste s výhľadom na Kráľovu hoľu, hrebeň Nízkych Tatier a unikátne telgártske viadukty.

Chaty Ski Telgárt

Chaty Ski Telgárt

Chaty Ski Telgárt sú krásne a štýlové novozrekonštruované ubytovacie zariadenia s wellnessom a výhľadom na Kráľovú hoľu. Nachádzajú sa priamo v centre obce Telgárt iba 1 km od lyžiarskeho strediska Ski Telgárt.

Hotel Telgárt

Hotel Telgárt sa nachádza iba 900 m od lyžiarského strediska. Hotel ponúka ubytovanie v 2 až 6 lôžkových izbách. V hoteli sa nachádza veľkokapacitná reštaurácia, konferenčná miestnosť či herňa. K dispozícii je aj bazén so saunou a vírivkou.

Hotel Telgárt

Wellness Ski Telgárt

Wellness Ski Telgárt

Wellness Ski Telgárt je novovybudovaný miniwellness priamo v Chate Chmaroška Telgárt, ktorá sa nachádza v centre obce Telgárt, iba 1 km od lyžiarskeho strediska Ski Telgárt. 

Wellness je určený ako pre ubytovaných v Chatách Ski Telgárt, tak aj pre verejnosť. Vstup do wellnessu cez dvor chaty je osobitný – nenarúša tým súkromie návštevníkov chaty. Wellness ma tiež súkromnú terasu.

Kapacita wellnessu je max. 8 osôb. Ponúka výhľady z jednej strany na Kráľovú hoľu, z druhej strany na zjazdovku Tresník.

  • vírivka s kapacitou 6 osôb
  • infrasauna s kapacitou 3 osoby
  • lehátka priamo vo vnútri wellnessu
  • 2 sprchy + WC
  • chladnička s minibarom
  • vlastná terasa so záhradným nábytkom

Koliba pod Kráľovou hoľou Telgárt

Image

Reštaurácia Koliba pod Kráľovou hoľou Telgárt sa nachádza v letnom a lyžiarskom stredisku Ski Telgárt.

Zariadená je v starom telgártskom folklórnom štýle. Ponúka tradičné horehronské jedlá, halušky, kvalitné lokálne pivo Predná Hora a krásne prostredie nízkotatranských vrchov.
Kapacita viac ako 100 osôb vnútri aj vonku a voľné pripojenie na WIFI a detský kútik.

Ďalšie v kategórií