Ski Čierny Balog

Ski Čierny Balog

Ski Čierny Balog je situované v horskom prostredí v malebnej dedinke Čierny Balog, vo vzdialenosti len 9 km od mesta Brezno. Ak túžite po dovolenke uprostred krásnej prírody so zabezpečeným komfortom ubytovania a súčasne širokými možnosťami aktívneho oddychu, srdečne Vás k nám pozývame. V zime si vychutnáte výbornú lyžovačku priamo pri Vašom ubytovaní. V lete sa môžete venovať aktívnej turistike, nakoľko blízke okolie ponúka dostatok príjemných peších túr, či množstvo turistických a cyklistických chodníkov. Spríjemniť si Vašu dovolenku môžete taktiež hubárčením, či návštevou miestnych atrakcií ako Čiernohronská železnica, Lesnícky skanzen alebo Dobročský prales. 

Stravovanie

Veľká koliba

Areál Ski Čierny Balog disponuje vlastnou Kolibou pod Urbanovým vrchom, ktorá ponúka príjemné posedenie v obklopení krásnej prírody. Tešiť sa môžete na pravú, slovenskú, domácu kuchyňu starých mám. Náš personál Vám zabezpečí, že jedlá budú pripravené z poctivých surovín od lokálnych dodávateľov. Či už hľadáte miesto pre rodinný obed, oslavu, svadbu, alebo firemnú akciu, koliba na Čiernom Balogu bude skvelou voľbou. Reštaurácia disponuje dvomi samostatne stojacimi budovami (koliba, malá koliba).

Ubytovanie

Image

Areál disponuje ubytovacími službami, a to spolu 4 izbami, 4 apartmánmi, 1 chatkou a 1 vilou, pričom sa tu naraz ubytuje až 60 ľudí. Ubytovať sa dá viacero samostatných nezávislých skupín. Pobyt so psom je povolený za poplatok. Pre ubytovaných hostí sú v ponuke možnosti stravovania vo forme raňajok, polpenzie alebo plnej penzie.

Pre dokonalý oddych a relax je k dispozícii vnútorný bazén, vonkajší bazén, sauna a vírivka. V exteriéri sa nachádza ohnisko, altánok, vonkajšie posedenie, terasa, záhradná hojdačka a gril, ako aj detské ihrisko. Parkovisko je vzdialené len 20 m od ubytovacieho zariadenia s kapacitou až 200 áut.

Ďalšie v kategórií