Počet osôb: 25
Cena prenájmu (€): 40 eur / deň
Plocha (m2): 26      Rozmery (m x m): 6,5x4
Klimatizácia: Nie      Okná: Áno      Prepojitelné: Nie

Nachádza sa v malebnej dedinke Braväcovo v Nízkych Tatrách. Unikátna drevená stavba bola postavená v roku 2007 v tradičnom štýle slovenskej ľudovej architektúry. Nádherné prostredie horehronskej prírody dopĺňa atmosféru udržiavanej záhrady s dvoma bazénmi, rybníkom a záhradným barom. Názov penziónu je odvodený od historického názvu dedinky, v ktorej sa nachádza. Priamo v areáli sa nachádza celkom 16 bezplatných parkovacích miest.

Penzión Schweintaal

Penzión Schweintaal

Reštaurácia

V príjemnou a útulnom prostredí dotvárajú atmosféru prívetivý personál, chutné jedlá a vôňa dreva. V ponuke sú raňajkové aj večerové menu a možnosť výberu z jedálneho lístka.

Ubytovanie

Nechajte sa zobudiť štebotom vtáčikov, otvorte okno dokorán, z plných pľúc sa nadýchnite sviežeho horského vzduchu a vychutnávajte si svoj malý únik od starostí všedných dní. V penzióne je k dispozícii celkom 31 ubytovacích miest:

2x 4-lôžkový apartmán mezonetového typu

1x 5-lôžkový apartmán mezonetového typu

8x 2-lôžková izba

1x 1-lôžková izba (s možnosťou prístelku)

Turistický apartmán, ktorý je samostatnou budovou v areáli Penziónu ponúka celkom 13 ubytovacích miest:

2x 4-lôžková izba mezonetového typu

1x 3-lôžková izba (s možnosťou prístelku)

1x 2-lôžková izba

2x rozložiteľný gauč

spoločenskú miestnosť prepojenú s kuchynkou

spoločné sociálne zariadenia

Wellness

Relaxujte na mieste, ktoré bolo postavené iba preto, aby ste oddychovali a rozjímali v príjemnom blahu. K dispozícii je sauna, vírivka, infračervená kabína, fínska sauna, hydromasážny box a v prípade záujmu možnosť objednania masáží.

Školenie a konferencie

Idylické prostredie, v ktorom sa Penzión Schweintaal nachádza, je vhodným miestom na stretnutia každého druhu. Máme skúsenosti s organizovaním osláv, rodinných posedení, svadieb, ale aj firemných akcií. Akcie je možné realizovať v interiéri alebo v udržiavanej záhrade penziónu, kde sa nachádza záhradný bar s grilom, dva bazény, rybník a množstvo priestoru na príjemne strávené chvíle. Zabezpečíme kompletné služby v rámci cateringu a kultúrny či hudobný program podľa požiadaviek. Prostredie pokojnej prírody, čistý vzduch a nádherná scenéria Nízkych Tatier Vám dodajú viac chuti a inšpirácie do pracovných povinností. Penzión Schweintaal má v ponuke 2 konferenčné miestnosti, a to reštauráciu pre max. 50 osôb alebo salónik pre max. 25 osôb.

Ďalšie služby

Okrem útulného ubytovania a dobrej kuchyne poskytujeme širokú paletu ďalších služieb, ako napríklad:

spoločenské akcie

zapožičanie snežníc

špeciálne služby na požiadanie