Rozprávkový svet

Z rozprávky do rozprávky

Staňte sa súčasťou čarovného lesa plného tajomných bytostí a magických rastlín. 

Vstúpte spolu s nami do sveta rozprávok vďaka novému projektu s názvom ,,Z rozprávky do rozprávky", so sídlom v obci Nemecká, čast Zámostie.

Prvá pilotná časť projektu o rozprávkovom svete sa zameriava na stvárnenie celosvetovo známeho sci-fi filmu s názvom Avatar, prostredníctvom ktorej sa ocitnete na planéte Pandora, akoby vystrihnutej zo samotného filmu.

Nechajte sa zlákať tajomnom a dobrodružstvom zároveň. Započujte sa do zvukov tunajšej fauny a flóry, zžite sa spolu s ňou, aby ste boli vo vzájomnej symbióze, výsledom ktorej bude nezabudnuteľný zážitok na celý život.

Dostupné termíny počas jarných prázdnin:

 

Kapacita je obmedzená na max. 10 osôb.

Nutná rezervácia min. 24 hod. vopred cez registračný formulár alebo na tel. č. +421 944 099 507 / e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Platba je možná len v hotovosti na mieste.

 

Zapojte sa návštevou Rozprávkovej izby ,,Z rozprávky do rozprávky" do projektu ,,Hore Hronom, Dolu Hronom" a získajte bezplatný rodinný vstup do Mestskej veže na breznianskom námestí. Viac o projekte TU

 

Upozorňujeme, že v priestore sa budete pohybovať v tme, kde sa nachádzajú svetelné a zvukové efekty.

Zmena programu vyhradená.

Cenník

Image

Subdestinácia Dolné Horehronie: členské obce OOCR REGIÓN HOREHRONIE: Jasenie, Predajná, Brusno

Ďalšie v kategórií