Rozprávkový svet

Z rozprávky do rozprávky

Staňte sa súčasťou čarovného lesa plného tajomných bytostí a magických rastlín. 

Vstúpte spolu s nami do sveta rozprávok vďaka novému projektu s názvom ,,Z rozprávky do rozprávky", so sídlom v obci Nemecká, čast Zámostie.

Prvá pilotná časť projektu o rozprávkovom svete sa zameriava na stvárnenie čarovného lesa plného tajomných bytostí a magických rastlín. Atmosféru dotvárajú svetelné a zvukové efekty, ktoré vo vás vyvolajú tojomnosť i dobrodružstvo zároveň. Započujte sa do zvukov tunajšej fauny a flóry, zžite sa spolu s ňou, aby ste boli vo vzájomnej symbióze, výsledom ktorej bude nezabudnuteľný zážitok na celý život.

Druhá miestnosť zo sveta rozprávok predstavuje dračie údolie, pričom najväčšou dominantou miestnosti je rozhodne obrovský drak ležiaci na poklade. Tento drak predstavuje strážcu, ktorý stráži poklady Slovenského rudohoria, teda zlato vyťažené z bohatých baní nášho kraja. Po splnení neľahkej úlohy, ktorá je v miestnosti pre vás pripravená, sa vám drak odvďačí svojou priazňou.

Obe miestnosti sú interaktívne a ukrývajú v sebe zábavno-edukačné úlohy, čím sa docieli pridaná hodnota vo forme zážitku z návštevy.

Vstupy sú rozdelené na polhodinové intervaly:

  • Každý štvrtok o 10:00 / 10:30 alebo 13:00 / 13:30 hod.
  • Každú sobotu o 15:00 / 15:30 alebo 16:00 / 16:30 hod.
  • Pri skupine nad 10 osôb možnosť individuálneho vstupu na základe dohovoru vopred

 

Kapacita je obmedzená na max. 10 osôb / 1 miestnosť

Nutná rezervácia min. 24 hod. vopred cez registračný formulár alebo na tel. č. +421 944 099 507 / e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

Platba je možná len v hotovosti na mieste.

Upozorňujeme, že v priestore sa budete pohybovať v tme, kde sa nachádzajú svetelné a zvukové efekty.

 

Zmena programu vyhradená.

 

Cenník - vstup do jednej miestnosti

Image

Cenník - vstup do oboch miestností

Image

Subdestinácia Dolné Horehronie: členské obce OOCR REGIÓN HOREHRONIE: Jasenie, Predajná, Brusno

Ďalšie v kategórií