Red Horse Hotel & Restaurant
Hotel dýcha industrialitou
 
Hotel dýcha industrialitou, tak ako aj jeho poloha. Kedysi priestory, v ktorých sa hotel nachádza, patrili strojárenskej spoločnosti, čo prinieslo hotelu svojský, netradičný dizajn. Prvky industriálneho štýlu zostali zanechané najmä v priestoroch schodiska a múzea, kde sú hlavnou dominantou nosné piliere. Takéto detaily hotelu dodávajú ešte väčší nádych tohto stále pretrvávajúceho štýlu, ktorý aj vďaka tomu hotel radí na zoznam miest, ktoré by ste rozhodne mali navštíviť. Hotel sa nachádza len 5 minút autom od centra mesta Brezna. Okrem toho máte ako na dlani množstvo turistických či voľnočasových atrakcií.
 
Vychutnajte si jedlo medzi umením
 
Vychutnajte si čerstvé, sezónne menu nášho šéfkuchára v unikátnych priestoroch inšpirovaných Šrotart umením. Po prehliadke nášho jedinečného múzea - Double Red Cars Museum, plného exotických vozidiel môžete svoj zážitok obohatiť aj o ten gastronomický. Vychutnajte si pohár vína, lahodnú kávu alebo fantastickú večeru v našich unikátnych priestoroch. Počet miest je obmedzený, preto si svoj stôl rezervujte včas.
 
Sky Bar
 
Vychutnajte si jedinečné výhľady v jedinom SKY BARE na strednom Slovensku vo výške až 22 metrov. Obdivovať môžete vrcholky Nízkych Tatier, ale aj nádhernú panorámu mesta Brezno, spolu s jej historickými dominantami ako je Mestská zvonica či kostoly. Bazén s výhľadom na celé mesto? Ó áno! Svoj letný drink si môžete vychutnať priamo na terase Sky Baru, ktorý disponuje bazénom.