Red Deer Hotel & Restaurant

Inšpiratívne miesto na prácu aj oddych

RED DEER HOTEL*** sa nachádza priamo v srdci Horehronia – vstupnej brány do Nízkych Tatier (iba 5 km od centra mesta Brezno). S využitím kombinácie výhodnej polohy, kvalitných služieb, profesionálneho vybavenia, flexibilného riešenia priestorov, príjemnej atmosféry, priateľského a ochotného personálu je úžasným a inšpiratívnym miestom na prácu aj oddych.

V jeho blízkosti objavíte množstvo historických, kultúrnych pamiatok, prírodných krás, lyžiarskych stredísk, turistických a cyklistických trás.

Ubytovanie 

Kapacita hotela je 11 izieb a dva apartmány s celkovou kapacitou 26 pevných lôžok a 6 možných prísteliek. Izby sú moderne a účelovo zariadené tak pre obchodných cestujúcich ako aj pre rodiny s deťmi.

Reštaurácia

Jedálny lístok je založený prevažne na lokálnych surovinách a ponúka slovenskú kuchyňu v modernom a delikátnom prevedení , zohľadňujúc regionálnosť a sezónnosť.

Kontaktná Mini ZOO

Pomojkajte sa a nakŕmte naše roztomilé mini ovečky OREO & BALTAZÁRA, mini kozičky FIFI & PIPI, mini klokana SKIPPYHO či mini zajačiky. Z vašej prítomnosti sa bude tešiť aj mini poník LOLA, poriadnu dávku jedla od vás nedmietne ani naše večne hladné mini prasiatko PAŠIKA a na záver náš najroztomilejší člen, mýval PERSIVAL. Tešíme sa na vašu návštevu.