Rozveselia kabát, milo doplnia šaty či blúzku a rozohrajú farbami tašky, kabelky aj čiapky. Také sú nové a jedinečné keramické brošne z dielničky Evky Huňovej z Valaskej. Rovnako ako ostatné jej keramické dielka sa hrdo pýšia značkou regionálny produkt HOREHRONIE. Jej rukami prechádza každá z nich, a preto sú unikátne svojím tvarom aj nehou, ktorú do nich vkladá. Ozdobte sa touto novinkou z Horehronia a vykročte z davu v ručne tvorených šperkov.

Sortiment tvorby Evky Huňovej sa každú chvíľku rozrastá o nové ručne vyrábané výrobky, ktoré ťaží zo svojej nevyčerpateľnej studnice nápadov. Keramické brošne sú toho príkladom. Hrajú všakovakými farbami a tvarmi. Vidieť v nich inšpiráciu prameniacu z prírody, zrkadlí sa v nich láska aj radosť všedných dní. Učarujú Vám živé farby vlčích makov, srdiečok rozličných farieb a tvarov, keramické motýle či štvorlístky. Pripnúť si ich môžete kamkoľvek a oživiť tak svoje oblečenie aj doplnky.

Keramické brošničky určite potešia aj ako darček pre milované osoby. Nielen blížiaci sa Medzinárodný deň žien, ale aj každý deň môže byť malým sviatkom na darovanie drobnosti našim najbližším. 

Nahliadnite s nami na pestrú tvorbu slečny Huňovej, ktorú môžete nájsť v TIC HOREHRONIE v obci Bystrá alebo na jej webovej stránke.  

Fotogaléria:

hunova1
hunova2
hunova3
hunova4
hunova5
hunova6
hunova7
hunova8