Kráľovohoľská chata

Kráľovohoľská chata

Nová chata na južnej strane Nízkych Tatier sa nachádza za rázovitou horehronskou obcou Šumiac v nadmorskej výške 950 m n. m. cestou na majestátnu Kráľovú hoľu. Samozrejmosťou je vytúžený kľud a tmavá nočná obloha so žiarou hviezd.

Ubytovanie

Kráľovohoľská chata

Chata disponuje 4 štýlovo zariadenými apartmánmi, noc v ktorých vám zaručí čarovný zážitok z pobytu v lone nízkotatranskej prírody. Apartmány spolu poskytujú prenocovanie až 14 ôsob. Súčasťou každej izby je balkón s výhľadom na okolité hory.

Doplnkové služby

Doplnkové služby

Reštaurácia

Reštaurácia

Priestory reštaurácie sú veľmi útulné. K dispozícii je sedenie v interiéri, ako aj v exteriéri, kde si v letnom období môžete vychutnať čerstvo načapované pivo či osviežiť sa chutnou limonádou, a to s pohľadom na okolitú prírodu. Jedlo, ktoré nie len skvelo vyzerá na tanieri, ale rovnako tak aj chutí, si môžete vybrať z jedálneho lístka tzv.

Ubytovaní hostia ako aj okoloidúci návštevníci majú možnosť si v lete požičať horské celoodpružené e-biky značky TREK. Naopak v zime je k dispozícii požičovňa skialpových lyží značky FOREST SKIS.

Hostia môžu po celodennej aktivite zrelaxovať svoje telo i dušu vo vonkajšej vírivke. Samozrejmosťou pre ubytovaných hostí je úložný priestor pre vlastné biky, lyže, detské kočíky a pod.

© Kráľovohoľská chata

Ďalšie v kategórií