Kaviareň Pohanské

Kaviareň Pohanské

Kaviareň Pohanské sa nachádza v rovnomennom Sedle Pohanské, ktoré je vyhľadávaným miestom pre trávenie voľného času prostredníctvom rôznych aktivít v obkolesení nízkotatranskej panorámy. Je ideálnym východiskovým miestom pre nenáročnú prechádzku k obrovskej lavičke, ktorá sa priam núka k zhotoveniu nejednej fotografie.
 
Kaviareň je situovaná vedľa Stodoly Pohanské a ponúka vynikajúce kaviarenské služby, ktorým zaručene neodoláte. Popri popíjaní svojej obľúbenej šálky kávy si možete pochutnať na rôznych variáciách alkoholických či nealkoholických nápojov, ktoré vám vyzazia dych už len pri pohľade na ne.
 
Ku kávičke vám s láskou naservírujú koláč či zákusky podľa dennej ponuky a v ranných hodinách zaručene nepohrdnete teplým a zároveň chrumkavým toastom, tortilou či bagelom, ktoré sa vám budú príjemne rozplývať na jazyku. V letných mesiacoch ste viac než vítaní na letných víkendových grilovačkách. 
 
Pri kaviarni je k dispozícií detské ihrisko s pieskoviskom a preliezkami pre najmenších hostí. So sebou si môžete odniesť aj suveníry s logom zariadenia.
 
V prípade záujmu o organizované podujatie alebo rezerváciu na kaviarni kontaktuje mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 
Otváracie hodiny kaviarne:
 
oktober - marec:     8:00 - 17:00 hod.
apríl - september:   8:00 - 20:00 hod.

Ďalšie v kategórií