Hotel Partizán

Hotel Stupka

Hotel Stupka si získal obľubu medzi hosťami, ktorým vyhovuje poloha v blízkosti golfového areálu Gray Bear a strediska Ski Tále. Príjemný horský hotel poskytuje kvalitné ubytovanie a množstvo doplnkových služieb. Výnimočne chutné jedlá umocňujú atmosféru pobytu našich hostí.

Hotel

Hotel Bystrá

Príjemný horský hotel poskytuje kvalitné ubytovanie a množstvo doplnkových služieb. Výnimočne chutné jedlá umocňujú atmosféru pobytu našich hostí. V prípade vyššieho počtu hostí než je kapacita hotela Stupka, môžu byť hostia ubytovaní aj v dependance hotela Stupka - v hoteli Golf, ktorý sa nachádza sa v jeho bezprostrednej blízkosti. Hosťom sú k dispozícii všetky doplnkové služby v hoteli Stupka. Naše hotely sú priateľské k majiteľom domácich zvierat.

Gastronómia

Hotel Partizan Gastronomia

Pretože láska k Táľom ide aj cez žalúdok.

Gastronomické špeciality šéfkuchára Ski, Golf & Hotel Resort-u Tále si môžete vychutnať nielen v reštauráciách hotela Stupka a Golf, ale i na zimných terasách v areáli strediska Ski Tále a počas leta na letných terasách golfového areálu Gray Bear. Rôznorodé chutné jedlá z čerstvých surovín sú pripravované vo všetkých reštauračných zariadeniach rezortu. Lahôdkou sú denne pripravované domáce koláče. Hotel Stupka si zamilujete aj vďaka tradičnej slovenskej kuchyni, či gurmánskym lahôdkam  šéfkuchára.

WELLNESS Stupka

NATURE WELLNESS CENTER

Dokonalý relax v príjemnom horskom prostredí zažijete v hoteli Stupka na Táľoch.


Wellness centrum v hoteli Stupka je hosťom hotela Stupka k dispozícii neobmedzene a bezplatne. Služby wellness centra a cardio fitness centra sú k dispozícii aj klientom ubytovaným v Dependence hoteli Golf. Hosťom hotela Golf poskytujeme 2-hodinový vstup za špeciálnu cenu 3,00 €/ dospelá osoba, pričom deti do 12 rokov majú vstup grátis. Wellness centrum pre neubytovaných hostí na 120 min. je pre dospelú osobu spoplatnené sumou 17€ a pre dieťa do 12 rokov sumou 11 €.


Ponuka wellness centra:
• bazén so slanou vodou a protiprúdom
• fínska sauna
• ochladzovací bazénik
• odpočiváreň
• 2 parné sauny
• Jacuzzi


Wellness centrum je prispôsobené aj pre imobilných návštevníkov vďaka vybaveniu tzv. stropným zdvihákom, ktoré im umožňuje pobyt v bazéne.

Ďalšie v kategórií