Hotel Srdiečko

Wellnes hotel Srdiečko

Objavte priateľskú atmosféru hotela snúbiacu sa s útulným štandardom ubytovania priamo pod Chopkom. Len u nás si môžete užívať tie najkrajšie podoby hôr ako v zime, tak i v lete. Jedinečná poloha nášho hotela v srdci lyžiarskeho strediska Chopok – Juh vám umožní vyjsť z izby v lyžiarkach priamo na svah. Aj letné turistické potulky po Horehroní vás stále zavedú na to isté miesto – k nám do Srdiečka Nízkych Tatier.

Hotel

Hotel Srdiečko
vás stále zavedú na to isté miesto – k nám do Srdiečka Nízkych Tatier.
Vyberte si z našej ponuky ubytovania v 42 izbách bežného komfortu. Neopakovateľný výhľad na Chopok, Ďumbier i okolitú prírodu, ktorý sa ponúka v každej izbe, ako aj priateľský prístup personálu, sa postará o váš neopakovateľný pobyt v Tatrách.
 
V Hoteli Srdiečko vám ponúkame nasledovné možnosti ubytovania:
 
•    Dvojlôžková izba v štandardnom štýle
•    Rodinná izba s klasickým horským pohodlím
•    Priestranný apartmán pre väčší komfort
•    Zamilujte sa do nového apartmánu Srdiečko, ktorý poskytuje najvyšší štandard ubytovania v hoteli!

GASTRONÓMIA

U nás si vychutnáte nielen tie najkrajšie výhľady, ale aj jedlo pripravené s láskou. Tradičná kuchyňa servírovaná s láskou a spojená s moderným prístupom nášho šéfkuchára vám zaručí neopakovateľný gurmánsky zážitok z každého sústa. Po chutnom obede si doprajte sladkú bodku v pýche nášho hotela – horskom Ski Lounge s výhľadom na Chopok.

WELLNESS Srdiečko

welness srdiečko

Podľahnite relaxu v našom novom wellness svete, kde vás okúzli krása prírodného interiéru a pokojná srdečná atmosféra. Doprajte si oddych po celom dni na svahu či po túre a relaxujte v harmonickom priestore nášho wellness sveta. V našej oáze oddychu sa budete cítiť ako na skutočnom wellness pobyte. 

Nechajte sa rozmaznávať uvoľňujúcimi masážami či prírodnou pedikúrou a nasávajte plnými dúškami príjemné pocity z ničím nerušených, pokojných chvíľ. Navštívte naše sauny, oddýchnite si v odpočivárni a skryte sa pred realitou v bublinkách vonkajších víriviek.


Wellness svet ponúka:
Infra sauna
Parná Sauna
Fínska sauna
Vonkajšia vírivka
Relaxačná miestnosť
Ochladzovacie sprchy

V našom wellness svete Vám tiež ponúkame možnosť vychutnať si TATRY WELLNESS ELIXÍR – inovatívne spojenie tatranského kúpeľníctva a uzdravovania, blahodarných účinkov nedotknutej horskej prírody a modernej wellness starostlivosti.

Ďalšie v kategórií