Hotel Rotunda

Hotel Rotunda

Ubytujte sa v najvyššie položenom hoteli v Strednej Európe a doprajte si výnimočnú atmosféru. Všetkých milovníkov hôr a jedinečnej vysokohorskej atmosféry pozýva Hotel Rotunda ku hviezdam. Priamo na vrchole Chopku v nadmorskej výške 2 004 m n.m. prežijete najkrajšie chvíle.

Príbeh každého rána
Keď prvé lúče vychádzajúceho slnka jemne pohladia vašu tvár, to je znamením. Rozsiahle biele pláne a čerstvý menčester vám posielajú jasnú správu: Je čas vstávať! Telo vám zrazu zaplaví pocit nadšenia a elánu. Už pri prvom pohľade z okna sa vám predostrie nádhera. Vychádzajúce slnko odhaľuje krásy tatranskej prírody a pocity vo vás sú čoraz intenzívnejšie. Zrazu stojíte na vrchole Chopku a pod vami sa rozprestierajú čerstvo upravené zjazdovky. Len vy a ticho prebúdzajúceho sa lyžiarskeho strediska. Ten pocti slobody a nespútanosti vás jednoducho opantá. Nenechajte si ujsť neopakovateľné pocity voľnosti a prežite aj vy svoj jedinečný príbeh. Prebúdzajte sa v oblakoch a plnými dúškami si vychutnávajte nádherný výhľad priamo z izieb najvyššie položeného hotela Rotunda. Za dverami hotela vás čakajú čerstvo upravené zjazdovky a očarujúca tatranská príroda. Keď slnko začne schádzať z oblohy je čas vhupnúť do papúč a vymeniť zimné bundy za pohodlie županu. Pohár horúceho nápoja, kvalitné vínka či rumu zahreje vaše telo a spríjemní nezabudnuteľný večer na exkluzívnom mieste. Ešte skôr ako sa zababušíte do teplej postele vykuknite von. Zapadajúce slnko vytvorí nádherné divadlo, ktoré môžete sledovať z priestrannej terasy Rotundy. Doprajte si pocit výnimočnosti a luxusu. Prežite noc v najvyššie položenom hoteli – v hoteli Rotunda. Tri priestranné Deluxe izby hotela vám poskytnú dokonalý komfort a súkromie. Každá izba vás očarí nádherným výhľadom na panorámu Vysokých Tatier, ktorý si môžete vychutnať z balkóna Deluxe izieb. Prežite výnimočný pobyt plný zážitkov a rezervujte si pobyt v najvyššie položenom hoteli v Strednej Európe.

Gastronómia

Na Chopku získa kulinársky zážitok úplne nový rozmer.
 
Reštaurácia Rotunda poteší svojich návštevníkov nielen širokou ponukou chutných špecialít, ale tiež magickým 360° panoramatickým výhľadom na krásy Slovenska. Z reštaurácie môžete vyjsť priamo na novú otvorenú terasu a výhľady si vychutnať aj so slnkom a horským vzduchom. Ak potrebujete rýchlo dobiť energiu počas letných či zimných aktivít, navštívte Energy bar, kde vás nabudia nielen osviežujúce drinky, ale aj rýchle chuťovky. Jedinečnú atmosféru si môžete vychutnať v Rum bare, kde vám prevedieme špeciálnou ponukou svetových rumov.

Ďalšie v kategórií