Mestský hotel Ďumbier

Mestský hotel Ďumbier

Stačí vstúpiť do hotela a jeho história  vás ovládne spôsobom, ktorý sa nedá vysvetliť, len precítiť. Keď ho v roku 1910 otvorili, stal sa dejiskom mnohých spoločenských udalostí a jeho múry absorbovali tisícky príbehov domácich, ako aj zahraničných hostí. Neprezradia však nič, na to sú ľudia  - pamätníci, ktorý sa sem radi vracajú aby si s láskou pripomenuli jubileá, ktoré tu oslavovali.

Mestský hotel Ďumbier ponúka atmosféru, do ktorej sa zamilujete. Výnimočná udalosť si zaslúži výnimočné priestory - priamo v srdci mesta Brezno, ktoré su ideálnym miestom pre usporiadanie večierkov, recepcií, plesov, stužkových slávností, svadobných hostín či rodinnych osláv.

Ubytovacie služby

Mestský hotel Ďumbier - ubytovanie

Ubytovacie služby hotel ponúka v kusne zariadených izbách typu Economy, Classik a Apartmán, ktoré poskytujú komfortný priestor.

Eventy a teambuildingy

Mestský hotel Ďumbier - eventy

Stravovacie služby

Mestský hotel Ďumbier - stravovacie služby
Milovníci dobrého jedla si zaručene prídu na svoje v štýlovej hotelovej reštaurácii, kde si pochutnáte na jedlách inšpirovaných tradičnou i modernou slovenskou kuchyňou. 
Súčasťou hotela je aj kaviareň s výhľadom na historické centrum mesta. Ak aj nie ste nadšencom kávy, rozhodne si vyberiete z bohatej ponuky nápojov i zákuskov. V kaviarni si môžete vychutnať dokonca aj raňajky pre neubytovaných hostí.
 
Výnimočná udalosť si zaslúži výnimočné priestory Veľkej sály, Banketky alebo Reštaurácie, ktoré su ideálnym miestom pre usporiadanie večierkov, recepcií, plesov, stužkových slávností, svadobných hostín či rodinnych osláv.
 

Ďalšie v kategórií