Si kreatívna duša s citom pre sociálne siete a weby? Vieš napísať zaujímavý článok, v ktorom odprezentuješ nový produkt, tip na výlet, či event? Šplhneš si u nás ešte viac ak ovládaš základy grafických programov (Photoshop a Indesign). Najdôležitejšia je ale samozrejme chuť pracovať a učiť sa nové veci. Ak si sa v tomto popise našiel úplne alebo čiastočne možno hľadáme práve teba na pozíciu marketingového koordinátora.

Náplň práce:

  • tvorba príspevkov na sociálne siete Facebook a Instagram
  • príprava podkladov pre platené kampane na sociálne siete
  • písanie článkov a blogov o aktuálnom dianí v regióne
  • písanie tlačových správ
  • aktívna propagácia produktov OOCR (online aj offline)
  • príprava scenárov pre destinačné videá
  • aktualizácia fotobanky regiónu
  • tvorba eventových plagátov a jednoduchých propagačných materiálov v dizajn manuále
  • sledovanie trendov v online marketingu
  • komunikácia s médiami
  • aktívna komunikácia s členskými subjektami o novinkách a aktuálitách
  • príprava newslettrov
  • aktívna účasť na podujatiach
  • iné kreatívne úlohy a zadania

Základné informácie:

  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
  • Termín nástupu: ihneď
  • Miesto práce: Brezno
  • Mzdové podmienky: upresníme podľa tipu pracovného pomeru

Požiadavky:

  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa
  • v odbore: cestovný ruch, regionálny rozvoj, verejná správa, marketing ...
  • Vodičský preukaz: skupina B
  • Pozícia je vhodná aj pre absolventa

Pred prijatím do zamestnania zadáme vybranému uchádzačovi vypracovať čiastkové zadania, na základe výsledkov sa rozhodneme, či daný uchádzač bude spĺňať požiadavky pre pracovný pomer na plný úväzok.

V prípade, že ťa naša ponuka zaujala neváhaj sa nám ozvať na e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. do 30.5.2021

Budeme veľmi radi za zaslanie životopisu a motivačného listu prečo si práve ty vhodný/á kandidát/ka na pozíciu marketingového koordinátora.

Prehľad o našich aktivitách a čomu sa venujeme si môžeš pozrieť na webe www.horehronie.sk alebo našich sociálnych sieťach Facebook Horehronie – oficiálna stránka regiónu a Instagrame @visithorehronie