Počet osôb: recepcia/škola/kino -/35/50
Cena prenájmu (€): 150
Plocha (m2): -      Rozmery (m x m): 10,2 x 5,9
Klimatizácia: Áno      Okná: Áno      Prepojitelné: Áno

Zorganizujeme pre Vás netradičné večere, party, barmanskú show, ochutnávku vína a syrov, degustáciu koňakov, destilátov. Na teambuildingové aktivity sú k dispozícii 2 tenisové kurty, biliard, golfový simulátor, tréningové plochy golfového ihriska Gray Bear a golfovej akadémie Little Bear. V zime vám usporiadame preteky v slalome a vyhradíme svah, preteky v bežeckom lyžovaní či snowtubingu.

Hotel

Hotel Bystrá

Hotel Stupka si získal obľubu medzi hosťami, ktorým vyhovuje poloha v blízkosti golfového areálu Gray Bear a strediska Ski Tále. Príjemný horský hotel poskytuje kvalitné ubytovanie a množstvo doplnkových služieb. Výnimočne chutné jedlá umocňujú atmosféru pobytu našich hostí.

Príjemný horský hotel poskytuje kvalitné ubytovanie a množstvo doplnkových služieb. Výnimočne chutné jedlá umocňujú atmosféru pobytu našich hostí. V prípade vyššieho počtu hostí než je kapacita hotela Stupka, môžu byť hostia ubytovaní aj v dependance hotela Stupka - v hoteli Golf, ktorý sa nachádza sa v jeho bezprostrednej blízkosti. Hosťom sú k dispozícii všetky doplnkové služby v hoteli Stupka. Naše hotely sú priateľské k majiteľom domácich zvierat.

Gastronómia

Hotel Partizan Gastronomia

Pretože láska k Táľom ide aj cez žalúdok.

Gastronomické špeciality šéfkuchára Ski, Golf & Hotel Resort-u Tále si môžete vychutnať nielen v reštauráciách hotela Stupka a Golf, ale i na zimných terasách v areáli strediska Ski Tále a počas leta na letných terasách golfového areálu Gray Bear. Rôznorodé chutné jedlá z čerstvých surovín sú pripravované vo všetkých reštauračných zariadeniach rezortu. Lahôdkou sú denne pripravované domáce koláče. Hotel Stupka si zamilujete aj vďaka tradičnej slovenskej kuchyni, či gurmánskym lahôdkam  šéfkuchára.

WELLNESS Stupka

NATURE WELLNESS CENTER
Dokonalý relax v príjemnom horskom prostredí hotela Stupka (Tále, Nízke Tatry).
Služby wellness cetra a cardio fitness centra sú k dispozícii i klientom ubytovaným v Dependence Hotel Golf.

Wellness centrum v hoteli Stupka je hosťom hotela Stupka k dispozícii neobmedzene bezplatne. Hosťom hotela Golf poskytneme 2-hodinový vstup za špeciálnu cenu 8,00 €/ dospelá osoba a 4,00 €/ dieťa do 12 rokov.

Ponuka wellness centra
  • bazén so slanou vodou a protiprúdom
  • fínska sauna
  • ochladzovací bazénik
  • odpočiváreň
  • 2 parné sauny
  • jacuzzi