Penzión Drevenica

Crazy WoMen Activeplanet_BB, O.Z. - športový klub

Multi-športový klub Crazy WoMen Activeplanet_BB 

História

Náš klub bol založený v roku 2014 - jeho zakladajúci členovia boli K.Belicová, D.Mellová, L.Garajová, M.Leitner,M.Kristály a J.Sedliak.

Prečo?

Naším zámerom bolo pomôcť organizovať športové pretekové a nepretekové podujatia v okrese B.Bystrica a doplniť možnosť čerpania zdrojov zo štátnej správy a od regionálnych partnerov z okresu B.Bystrica, ktoré sa viazali prísne na sídlo klubu. Fungovali sme už v klube Skialp4u a ten mal sídlo v okr. Brezno, čo v staršom systéme redukovalo naše šance úspešne pripravovat podujatia

Poslanie

Počas 12 rokov sme teda dominovali s oboma klubmi v príprave celoslovenských podujatí s medzinárodnou účasťou v športoch ako skialpinizmus, horské behy, triatlonu ako aj nepretekových podujati ako Charitatívny Mikulášsky beh, športové konferencie / Športujeme, lebo chceme a Ženy a šport / alebo premietania horských filmov z festivalov Hory a mesto / Mýto pod Ďumbierom / Podujatia mali charakter bud jednorazový alebo sa jednalo o pohárove podujatia ako Stredoeuropsky pohar v skialpinizme, Pohár horských duatlonov Aminostar ,1O ročníkov Behu na Urpin a 10.ročníkov Beh na Pustý Hrad. Výzvou bol BB Vertikal z námestia SNP na Pánsky diel s jeho bežeckou a cyklistikou variantou.Viac ako 50 % podujati bolo súčasťou národných pohárov. V posledných rokoch je našou láskou podujatie Challenge Chopok ktoré v svojej prísnejšej aj mäkšej verzii dáva vyniknúť všestrannosti / skialpinizmus, horský beh a triatlon a komplexnosti, pričom lokalizuje výkony do oblasti N.Tatier na celoročnej báze.

Dnes

Dnes je kalendár podujatí bohatý a klub združuje pretekárov ako aj dobrovoľníkov . 
prináša teda svojim členom možnosť byť v komunite, získať benefity a prináša to do klubového života nápady, ambície a ideály.

POĎ medzi NÁS

Vítame členov klubu- ktorí majú radi hory, prírodu a rešpektujú morálne a etické princípy skupiny, ktorej sa stane súčasťou.
Prosíme v prihláške v poznámke uviest svoje dominnatne športy a aj záujem byť nápomocný v dobrovoľníckej práci na podujatiach

Misia

Buď s nami - kým chceš byť na horách slobodne, v prírode s rešpektom, ku všetkému čo Ťa obklopuje a užívaj s nami túto vášeň, radosť a slobodu.

BUD CRazy !

Členovia klubu

v.z. K.Belicová

Ďalšie v kategórií