Urbanove sestry

Chaty Urbanove sestry

Spomaľte, vypnite mobilné telefóny a užívajte si pohodu v novopostavených, plne vybavených chatách Urbanove sestry. Celoročne Vám ponúkame ubytovanie v jednej z najkrajších častí Horehronia – Čiernom Balogu. V horskom prostredí, v malebnej dedinke pod Urbanovým Vrchom načerpáte nové sily a energiu.

Krásna príroda, čistý vzduch a bohaté možnosti na oddych sú zárukou kvalitnej dovolenky v každom ročnom období. Ubytovanie v chatách Urbanove sestry v Čiernom Balogu je ideálnym miestom pre rodiny s deťmi. Pri ubytovaní u nás nemusíte robiť kompromisy – každá chata je zariadená v inom štýle, aby ste si mohli vybrať ten, v ktorom sa budete cítiť najpríjemnejšie.

Prečo sme Urbanove sestry?

Chaty Urbanove sestry

Horehronie bolo kedysi plné zbojníkov a jedným z nich bol aj Urban. No málokto vie, že Urban mal aj tri sestry. Boli to trojičky, ktoré mu pomáhali s jeho zbojníčením. Keďže boli nerozpoznateľné, vedeli všetkých veľmi dobre prekabátiť. Len tí, čo ich dobre poznali zistili, že každá zo sestier je úplne iná. Také sú veru aj naše chaty. Na prvý pohľad úplne rovnaké, no len ten, kto vstúpi dnu zistí aké sú naozaj. Ale dovoľte nám prezradiť Vám o nich trošku viac.

Prvá zo sestier je roztancovaná víla Horehronia, jemná a nežná. Presne taká je aj prvá chata. Predstavuje uvoľnený svet plný pohody. Kombinácie prírodných materiálov, ručnej práce, zemitých farieb s nádychom starého, no pôvabom moderného. Táto chata je práve pre tých, ktorí sa radi zabalia do deky, pri teplom čaji a praskajúcom ohni si užívajú každý okamih.

Druhá sestra v sebe skrývala odvahu muža bola nebojácna a vždy svoje sestry chránila. Druhá chata  Vám predstaví pánsky štýl doplnený kovovými prvkami, masívnym drevom a priemyselným nádychom, no zjemnený hrejivými kožúškami. Táto kombinácia zabezpečuje nadčasový dizajn, komfort a parádnu dovolenku.

Tretia zo sestier bola so svojimi sestrami veľmi málo. Túlala sa po horách, poznala všetky zvieratká v lese. Vstúpte do tretej chaty a nadýchnite sa vône lesa. Dizajn chaty je prispôsobený tak, aby ste sa aj Vy stále cítili ako v prírode. V detských izbách čakajú lesné zvieratká, aby počas noci chránili tých najmenších.

Chatky

Chatky urbanove sestry

Chaty sa nachádzajú hneď oproti lyžiarskemu svahu Ski Urbanov vrch. Čistá a výnimočne krásna okolitá príroda je zárukou oddychu, aj množstva zážitkov.

Novopostavené dvojpodlažné chaty ponúkajú skutočne komfortné ubytovanie. Na hornom podlaží je oddychová časť s troma spálňami s kvalitnými, na mieru robenými posteľami. Dolné podlažie ponúka priestrannú spoločenskú miestnosť s plne zariadenou kuchyňou a obývacou časťou s televízorom, pieckou a pohodlným sedením. Nachádza sa tu tiež kúpeľňa a WC.

Na chate je k dispozícii bezplatné pripojenie na internet.

Celková kapacita jednej chaty : 6 osôb (6 plnohodnotných postelí +detská postieľka)

Horné podlažie:

 • 3 spálne, v každej spálni 2 plnohodnotné postele s kvalitným matracom, k dispozícií čisté
 • posteľné prádlo, v najväčšej spálni možnosť pridať detskú postieľku

Dolné podlažie:

 • Plne zariadená kuchyňa (sporák, umývačka riadu, varná konvica, stôl, 6 stoličiek, sada
 • hrncov, taniere, príbory, hrnčeky a poháre, drobné kuchynské náradie…)
 • Spoločenská miestnosť
 • Kúpeľna a wc

Ostatné:

 • K dispozícii spoločenské hry
 • Na terase oddychové sedenie
 • Altánok s posedením a ohniskom
 • Bezplatné wifi pripojenie
 • Bezplatné nestrážené parkovanie pred chatami

Ďalšie v kategórií