Chata pod Sedlom Čertovica

Chata pod sedlom Čertovica

Chata pod Sedlom Čertovica sa nachádza v Národnom parku Nízke Tatry, v nadmorskej výške 1234 m. n. m. a priamo na svahu lyžiarskeho strediska.

Celková kapacita chaty je 36 lôžok, ktoré sú rozdelené do troch rodinných dvoj-izbách, dvoch mezonetových a troch turistických izbách. Srdcom chaty je veľká spoločenská miestnosť s barom, krbom, biliardovým stolom, spoločenskými hrami a veľkou južnou terasou s výhľadom na hory. V exteriéri majú hostia k dispozícii krytý gril aj otvorené ohnisko. Pre dokonalý oddych môžete využívať saunu.

Rodinné izby

rodinné izby

Priestranné rodinné dvojizby Chaty pod sedlom Čertovica sú ideálnou voľbou pre vašu rodinnú dovolenku v prírode. Z dvoch našich rodinných dvojizieb máte výhľad na zjazdovku. Jedna má samostatnú terasu, druhá francúzsky balkón. Tretia rodinná dvojizba je otočená na opačnú stranu chaty a ako benefit ponúka ticho a pokoj.

Mezonetové izby

Mezonetové izby

Charakter architektúry Chaty pod Sedlom Čertovica vám v mezonetových izbách ponúka jedinečné rozloženie priestoru pre pobyt. V hlavnej časti izby je dostatok miesta nielen na dve samostatné postele, na uloženie osobných vecí, ale aj na bežné trávenie voľného času.
V mezonetovej, vyvýšenej časti izby nájdete nielen pohodlnú dvojposteľ, ale aj ďalší priestor na osobné veci či zábavu. Túto časť našich mezonetov obľubujú hlavne deti.

Turistické izby

Turistické izby

V turistických izbách vás jednoducho čaká všetko, čo na pobyt a potulky v prírode potrebujete. V každej z izieb nájdete dve dvoj-poschodové postele a nábytok pre uloženie a zavesenie si svojich vecí. 

Doplnkové služby

Doplnkové služby

Srdcom chaty je veľká spoločenská miestnosť s barom, krbom, biliardovým stolom, spoločenskými hrami a veľkou južnou terasou s výhľadom na hory. V exteriéri majú hostia k dispozícii krytý gril aj otvorené ohnisko. Pre dokonalý oddych môžete využívať saunu.

Ďalšie v kategórií