ARBORdomček

ARBORdomček

Domček v korunách stromov

Spojte sa opäť s prírodou

Poďte sa spolu s nami odtrhnúť od reality všedných dní a vstúpte do rozprávky, kde nad ruchom veľkomiest vyhráva čarokrásna príroda, nad smogom čistučký vzduch a nad stresom pokoj mysle. Objavte Arbordomček – chalúpku v korunách stromov, ktorá bude vašim romantickým útočiskom, rodinným dobrodružstvom alebo studnicou novej energie.

Postavený s láskou pre lásku

Chceli sme vytvoriť miesto, ktoré bude niečím iné. Miesto, kde záleží len na vás, na vôni čerstvej trávy, na speve vtáctva, šume vetra, na sile prítomného okamihu. Chceli sme priniesť autentický zážitok každému, kto je unavený z neustáleho chaosu, ktorý nás obklopuje. A tak vznikol Arbordomček v korunách stromov, chalúpka postavená s láskou, aby ste mohli opäť nájsť lásku jeden k druhému a k sebe samému.

O domčeku

Arbordomček je postavený z prírodných materiálov – z dreva červeného smreku a borovice. Je pevne ukotvený k zemi, pomocou piatich mohutných pilierov, preto nie je možné aby sa počas užívania mechanicky poškodil a došlo tak k jeho zrúteniu. Úžitková plocha domčeka je 16 m2 , patrí k nemu terasa s plochou 14 m2. V domčeku sa nachádza jedna manželská posteľ a jedna poschodová posteľ s dvomi lôžkami vhodná pre deti. Kvôli bezpečnosti je po stranách schodiska k domčeku natiahnutá sieť.

Vybavenie domčeka

  • Veľká manželská posteľ
  • Poschodová posteľ
  • Stôl a stoličky
  • Kuchynský kútik
  • Terasa so stolom a 4 stoličkami
  • Suchá separačná toaleta (bez zápachu)

V prípade záujmu si môžete doobjednať tematickú výzdobu domčeka (romantická, narodeninová, svadobná..)

Arbordomček nie je vybavený elektrinou. Je to hlavne kvôli tomu, aby ste si svoj pobyt v prírode vychutnali plnými dúškami - bez zbytočného rozptýlenia mobilnými zariadeniami.

Kde nájdete ARBORdomček?

Arbordomček sa nachádza uprostred tichej prírody, v katastri obce Horná Lehota, v okrese Brezno. Úžitková plocha domčeka je 16 m2 , k domčeku patrí terasa s plochou 14 m2. Pre návštevníkov nášho domčeka odporúčame odparkovať svoje auto na obecnom parkovisku v Hornej Lehote. K domčeku vás následne zavedieme a radi vám počas cesty zodpovieme všetky otázky ohľadne okolia.

Ďalšie v kategórií