Bystrá, 26.11.2018. Najkrajšie obdobie v roku je čoskoro tu a TIC HOREHRONIE Vám toto obdobie chce spríjemniť ešte viac. Preto počas 24 adventných dní v turisticko-informačnom centre Horehronie na Bystrej bude na Vás každý deň čakať vianočné prekvapenie z ručne vyrobeného jedinečného adventného kalendára. 

Už túto sobotu je tu dlho očakávaný prvý decembrový deň a s ním prichádza aj to krásne predvianočné obdobie. Tá radosť keď sme každý deň postupne otvárali adventný kalendár, nedočkavý aké prekvapenie na nás čaká. Túto možnosť Vám tento rok pripravíme aj v našom krásnom turisticko-informačnom centre Horehronie na Bystrej. 

„Turisticko-informačné centrum Horehronie na Bystrej je jedinečné, svojim interiérom a atmosférou nadchne skoro každého kto do neho vstúpi. Nie je to obyčajné infocentrum a každému návštevníkovi ponúka jedinečný zážitok či už je to prehliadkou remeselných výrobkov a produktov z regiónu a počas adventu aj prekvapením z adventného kalendára“ uviedol Marian Alberty, starosta obce Bystrá. 

Každý deň až do Vianoc máte možnosť získať originálne vianočné prekvapenie. Stačí ak v infocentre nakúpite akýkoľvek tovar v hodnote nad 20 eur a darček je Váš. Každý deň na Vás čaká nové vianočné prekvapenie. Ak ešte stále neviete ako by ste svojich blízkych chceli prekvapiť na Vianoce tento rok máte prvýkrát možnosť nakúpiť originálne darčeky od šikovných tvorcov z Horehronia. 

„Namiesto sladkých dobrôt sme do nášho adventného kalendára ukryli vianočne ozdoby, zdobene medovníčky, vianočne pozdravy a množstvo ďalších ručne robených vianočných prekvapení. Aj samotný horehronsky adventný kalendár sme vyrábali ručne a ma originálne prevedenie inšpirované tradičnou architektúrou horehronských dreveničiek“ uviedla Bc. Zuzana Tesáková destinačná koordinátorka OOCR Región Horehronie. 

Stačí nás sledovať na oficiálnej facebookovej stránke www.facebook.com/horehronie a na našom Instagramovom profile horehronie_region, kde každé ráno zverejníme prekvapenie na daný deň. Alebo sa môžete prekvapiť a prísť si nakúpiť originálne ručne vyrábané vianočné darčeky, z regiónu Horehronie pre svojich blízkych a svoje vianočné prekvapenie si otvoríte priamo u nás v infocentre.