Hotel Zerrenpach

Hotel Zerrenpach

HOTEL ZERRENPACH sa nachádza v malebnej dedinke Osrblie. Je situovaný v blízkosti biatlonového areálu. Toto prostredie hotela ponúka aktívne vyžitie počas celého roka. Nachádza sa tu požičovňa bežiek a kolobežiek.

Reštaurácia s letnou terasou kladie dôraz hlavne na domácu kuchyňu ako od mamičky. Prekvapia Vás aj miestne špeciality ako Osrbliansky stromník alebo Osrbliansky drevník.

Wellness: Vstúpte do malého sveta plného pokoja a relaxu. Aby bol relax hostí skutočne dokonalý, preto je naše Wellness malé a útulné. Nenájdete v ňom davy ľudí, pretože počet návštevníkov je obmedzený na 22 osôb. Taktiež sa môžete nechať rozmaznávať rôznymi príjemnými masážami.

Športové aktivity:

  • Bowling: Bowling je pre Vás otvorený na požiadanie, stačí si na recepcii alebo v reštaurácii objednať hru. Možnosť využitia bowlingu majú aj neubytovaní hostia. Objednávky prijímame telefonicky.
  • Fitness: Fitness centrum v hoteli vám umožňuje stráviť svoj voľný čas aj aktívnym spôsobom. Využite kvalitné posilňovacie stroje a rôzne náčinia. O Váš príjemne a efektívne strávený čas sa postará profesionálny tréner na objednávku.

Taktiež sa dá u nás zahrať minigolf, plážový volejbal, ping pong, badminton.

Ďalšie v kategórií