hrnet logo small

Kalendár podujatí

Sobota, August 24, 2019
08:30

Športový deň

Čiernohronská železnička

Športové súťaže a turnaje pre všetky vekové kategórie. Seven bar v Čiernom Balogu organizuje športové súťaže a turnaje pre všetky vekové kategórie na viacúčelovom ihrisku v Čiernom Balogu – Dobroč

09:40

Horehronský expres – Vlakom k viaduktom

Železničná stanica Brezno

ZÁŽITKOVÁ TRASA: K VIADUKTOM!
Brezno - Červená Skala - Mlynky a späť
Vychutnajte si jazdu historickým vláčikom jednou z najkrajších železničných tratí z Brezna cez Červenú Skalu a Telgárt až do Dediniek a Mlyniek.

10:00

Cyklobus Brusniansky kúpeľný okruh

Brusno

Cyklotrasa začína v Brusne, známej kúpeľnej lokalite s pramenitou Brusniankou, ktorej minerálne vody nám dodajú energiu na náročné stúpanie za čarovnými výhľadmi až na Majere. Varianta ľahkej trasy ďalej pokračuje miernym klesaním do obce Medzibrod so zastávkou pri prírodnej rezervácii Mačková a trasa končí v obci Brusno pri orosenej odmene v miestnom pohostinstve. Druhá varianta je možnosť pokračovať na Hrb a prejsť tak cez Predajnianske vodopády do Lopeja, kde môžete nastúpiť na cyklobus, alebo sa zviesť na druhú stranu do Strelníkov a okúpať sa v miestnom kúpalisku.

17:00

MADUAR feat. Ivanna Bagová

Ski & Bike Mýto

Tematická RETRO PARTY so známou slovenskou kapelou a speváčkou Ivannou Bagovou. Návštevníci, ktorí prídu v tematickom retrodisco oblečení budú súťažiť o wellness pobyt v Hoteli Partizán****. 

Kontakt

+421 911 633 119       info@horehronie.sk

© 2020, Horehronie.sk
Image
Image
Image
zahorami biele
logo Slovakia travel SK
mdv logo

Vyhľadávanie